• SEO, sitenizin arama motorlarında (google, bing, yahoo vs.) diğer rakiplerinize göre daha üst konuma çıkması için yapılan çalışmadır. SEO yardımı ile rakiplerinize göre bir adım öne çıkabilirsiniz.
  • GTRSOFT SEO hizmeti ile markanızın arama motorlarında bulunurluğunu artırarak, iş potansiyelinizi, marka prestijini arttırabilirsiniz.

Web geliştirme

SEO site içi ve site dışı optimizasyon olarak ikiye ayrılabilir. Site içi SEO için profesyonel bir web tasarım, uygun içerik ve profesyonel site kodlama gerekmektedir. Site dışı SEO için uygun sitelerden link verilmesi, özgün tanıtım yazıları ve sosyal medyanın düzenli kullanılması gerekmektedir.

Çevrimiçi pazarlama

Ürün ve hizmetleriniz hakkında yüzlerce anahtar kelime bulunmaktadır. Bu anahtar kelimelerin neredeyse tamamı size satışa dönecek ziyaretçileri getirmektedir. SEO, internet pazarlama kanalları içerisinde maliyet anlamında en hesaplı, etki anlamında ise en başarılı olanıdır. Sebebi ise, satışa dönecek ziyaretçinin hangi arama sonrası geleceğinin bilinmemesi ve bu yüzden gelebilecek her anahtar kelimeyi hesaba katarak yapılan bir çalışma olmasıdır.

Satış optimizasyonu

Seo’nun temel amacı açılımı itibariyle arama motoru optimizasyonu yani arama motorlarında üst sıralarda listelemek, web sitelerinde yer alan bilgi, hizmet veya satışların daha fazla ilgili kitleye ulaştırılmasını sağlamaktır.

İçerik stratejisi

Bir başka SEO planı da sitenizde bulunan içeriklerdir. Blog içerikleri, e-kitaplar, klavuzlar, eğitim kaynakları, açılış ve satış sayfaları, görsel içerik, video içerik, metin ve görüntülü reklamlar vs.

SEO Analiz Raporu


Sistemimizde saklanan raporlarınızla sitenizin gelişimini inceleyebilirsiniz.

Müşterilerimize aylık olarak rapor göndererek Google sıralamasındaki değişikliklerini ve dikkat edilmesi gereken bilgileri paylaşıyoruz.

Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.